Nabídka

Naše firma Vám dodá a namontuje kotelny, plynovody, nainstaluje plynové i olejové hořáky a zajistí revize plynových kotelen a pecí. Provádíme montáž otopných systémů rodinných domů i průmyslových objektů, vodoinstalační práce.

Provádíme prodej, dodávku, montáž a servis kotlů na různá paliva.

  • Kotle na biomasu
  • Kotle na olej – moderní technologie spalování topných olejů LTO umožňuje využít tohoto paliva i pro vytápění objektů. Spalování oleje má oproti jiným surovinám výhodu v komplexní automatizaci, nízkou cenu i provoz nezatěžující zplodinami životní prostředí.Pořizovací náklady na kotel se pohybují v závislosti na jeho typu a výkonu od 45 do 200 tisíc korun. Konkrétní typ vhodný právě pro Váš dům Vám rádi pomůžeme vybrat.
  • Kotle na tuhá paliva – automatické kotle nebo kotle s ručním přikládáním
  • Plynové kotle a hořáky – kotle a hořáky pro vytápění průmyslových objektů, výrobních hal a jiných nebytových prostor. Naše firma provádí dodávku a servis širokého spektra plynových zařízení od výkonu 10kW – 20MW.
  • Plynové kondenzační kotle – naše firma je autorizovaným dodavatelem a servisním partnerem pro mnoho firem, které působí na českém trhu – viz. podporované značky. Pravidelně absolvujeme školení těchto výrobců či dodavatelů zařízení na český trh.
  • Tepelné zářiče – teplovzdušné agregáty na LTO a LPG

Expanzní automaty Olymp – Negativní účinky vzduchu v otopných soustavách odstraňují spolehlivě expanzní automaty. Zajišťujeme prodej, montáž a servis expanzních automatů OLYMP viz http://www.audry.cz/expanzni-nadoby-a-automaty

Naše firma provádí záruční a pozáruční servis plynových a olejových hořáků malých a velkých kotlů, plynových kotelen a pecí a dalších plynových spotřebičů, expanzních nádob a automatů. Záruční servis provádíme u výrobků uvedených v podporovaných značkách.

Komentáře jsou uzavřeny.